2019-2020 IKASTURTEAN FAMILIEI HARRETARAKO TUTOREEN ORDUAK HAUEK DIRA:

 

HAUR HEZKUNTZAN:


 IZEN ABIZENAK                             KARGUA                    EGUNA ETA  ORDUA                                   

   MAIDER ARRUABARRENA

   JON ANDER VEGA (ORDEZKOA)

  2 URTE  (TUTOREA)

  2 URTE  (ORDEZKOA)

 

  IDOIA REDONDO

  PILI LOPEZ

  3 URTE  (TUTOREA)

  3URTE  (OSAGARRIA)

 

 

  JONE ITURRIOZ

  4 URTE A  (TUTOREA)

  ERIKA SESMA

  4 URTE B (TUTOREA)

 

  IDOIA AGIRRE

  NAIARA MARQUES

  5 URTE  (TUTOREA)

  5 URTE  (OSAGARRIA)

 

  MARIA MARTA OTEGI

  MIKEL CABELLO (ORDEZKOA)

  MUSIKA HHn

  OSTIRALA 09:30 - 10:20

  PELLO ELIZONDO

  INGELESA HHn
  ASTEAZKENA 11:40 - 12:30

 

 

LEHEN HEZKUNTZAN:

 

 


 IZEN   ABIZENAK                                KARGUA                      EGUNA ETA            ORDUA                                  

  NEREA URBIBE-ETXEBARRIA

 1. MAILA (TUTOREA)   ASTEAZKENA 14:30 - 15:30

  IDOIA ALTUNA

  JOSEBA MATEOS

 2. MAILA A (TUTOREA)

 2. MAILA A (ORDEZKOA)

  OSTIRALA 10:20 - 11:10

  KRISTI INSAUSTI

 2. MAILA  B (TUTOREA)

  ASTELEHENA 09:30 - 10:20
  GOTONE ARAKISTAIN
 3. MAILA  (TUTOREA)   OSTIRALA 14:30 - 15:30

  MARIA MARTA OTEGI

  MIKEL CABELLO (ORDEZKOA)

 4. MAILA A (TUTOREA)

 4. MAILA A (ORDEZKOA)

  OSTIRALA 09:30 - 10:20
  MIREN SAIZ
 4. MAILA B   (TUTOREA)   ASTEARTEA 14:30 - 15:30

  M JOSE ZABALA

 5. MAILA A  (TUTOREA)

  OSTEGUNA 11:40 - 12:30
  AINHITZE RUIZ
 5. MAILA B (TUTOREA)

  OSTEGUNA 15:30 - 16:30

  ANA ORMAZABAL
 6. MAILA (TUTOREA)

  OSTIRALA 14:30 - 15:30


 

 

 

BESTE IRAKASLEAK:

 

 

 IZEN   ABIZENAK                                KARGUA                      EGUNA ETA  ORDUA                                  
 MIKEL SASIAIN
 ZUZENDARIA

  ASTEAZKENA 10:20 - 11:10

  OSTEGUNA 14:30 - 15:30

 IDOIA ZOILO
 IKASKETA BURUA
  OSTEGUNA 11:40 - 12:30
 JOSEBA GOÑI
 IDAZKARIA   ASTELEHENA 10:20 - 11:10

 MARTA SENOSIAIN

 AHOLKULARIA

  ASTEARTEA 11:40 - 12:30
 OHIANE IBARGOYEN
 PT   OSTEGUNA 14:30 - 15:30

 MARIA MARTA OTEGI

 MIKEL CABELLO

 MUSIKA

 MUSIKA (OSAGARRIA)

  OSTIRALA 09:30 - 10:20
 CRISTINA ALTUNA
 INGELESA   OSTIRALA 15:30 - 16:30
 VANESSA LOPEZ
 GORPUTZ HEZKUNTZA   ASTEARTEA 11:40 - 12:30
 PELLO ELIZONDO
 JANGELA    ASTEAZKENA 11:40 - 12:30